Ödemeler Sayfasında Ekle


1. Tedarikçiye Yapılmış Ödeme: Tedarikçinizden aldığınız mal/hizmetin karşılığında yaptığınız ödemeyi bu seçenek ile kayıtlarınıza almanız gerekir.

2. Tedarikçiye Sipariş Avansı: Bir alım öncesi tedarikçinize ödediğiniz avansları bu seçeneği seçerek girerseniz tedarikçiniz ile olan mutabakatlaşmayı kolaylıkla yapabilirsiniz.

3. Personele İş Avansı: Personelinizin işletmeniz için yapacağı gezi masraflarını ve alımlarını yapabilmesi için önceden ödediğiniz avansı bu seçenek ile kayıtlarınıza almanız gerekir.

4. Maaş Ödemesi: Çalışanınıza yapmış olduğunuz maaş/ücret ödemelerini bu seçenek ile kayıtlarınıza alabilirsiniz.

5. Müşteri Avansının İadesi: Müşterinizden bir işi yapmak karşılığında önceden aldığınız ve bir sebepten dolayı işin iptali olması durumunda avansı iade etmeniz durumunda bu seçenek ile kayıtlarınıza almanız gerekir.

6. Maaş Avansı: Personelinizin maaşından kesilmek üzere aldığı avanslar için para ödemesini bu seçenek ile kayıtlarınıza almanız gerekir.

7. Müşteriye Ödeme: Müşteriniz ile yaptığınız işin iade edilmesi sonucu müşterinizden aldığınız parayı iade etmeniz durumunda, kayıtlarınıza bu seçenek ile almanız gerekir.

8. Personele Masraf Ödemesi: Personelinizin işletmeniz için cebinden çıkan masrafları çalışanınıza ödemeniz durumunda kayıtlarınıza bu seçenek ile almanız gerekir.