Kullanıcı Ekle Sayfası

1. Kullanıcı Ekle Ana Sayfası


Hesabınıza veri girmesi için personelinize, muhasebecinize (SMMM) veya başka birine yetki verebilirsiniz.

Ayrıca buna ek olarak isterseniz veri giren kişi sadece kendi verilerini girip, sadece girdiği verileri görebilir. Diğer kullanıcıların girdiği verileri göremez.

1. HESAP KİLİTLİ: Hesabınızı istediğiniz tarih ile kilitleyip kullanıcıların o tarihten daha geçmiş bir tarihe veri girmesini engelleyebilirsiniz.

Not: Hesabın kilidini sadece Admin kullanıcısı kaldırabilir. Eğer geçmiş tarihe bir veri girilecekse Hesap Kilit’ini kaldırabilir veya veri gireceğiniz tarihin gerisine bir Hesap Kilit tarihi oluşturarak ilgili tarih için veri girebilirsiniz.

2. EKLE: Hesabınıza sizden başka kişilerin de girip veri girmesini veya başka bir işlem yapmasını istiyorsanız EKLE tuşu ile kullanıcı eklemelisiniz.

2. Kullanıcı Ekle Penceresi


1. Eklemek istediğiniz kullanıcın e-postasını girmeniz gerekir. Çünkü o kişiden hem e-postasına onay e-postası atılıp şifre oluşturması istenecek, hem de bu e-postası ile sisteme giriş yapacaktır.

2. FATURA GİRİŞ: Kullanıcı Ekleme, Abonelik İşlemleri, Muhasebeci ekranları ve Tahsilat/Ödeme ekranları hariç bütün işlemleri yapmaya yetkilidir.

3. ÖN Muhasebe: Kullanıcı Ekleme, Abonelik İşlemleri ve Muhasebeci ekranları hariç bütün işlemleri yapmaya yetkilidir.

4. MUHASEBECİ (SMMM): Kullanıcı Ekleme ve Abonelik İşlemleri hariç bütün işlemleri yapmaya yetkilidir.

5. ADMIN (Patron): Bütün işlemleri yapmaya yetkilidir.

6. Bu kısımda yukarıda belirtilen rollerin açıklamalarını görebilirsiniz.