Abone Ol Sayfası

1. Paket Tipleri ve Üyelik Süresi


1. Bu kısımda deneme sürecinde iseniz kalan üyelik süresini görebilirsiniz.

2. 2 paket bulunmaktadır. İster yeni üye olmak, isterseniz herhangi bir paketiniz devam ederken paket değiştirmek için istediğiniz paketin üzerindeki ‘Abone Ol’ tuşuna tıklamanız yeterlidir.

2. Abone Ol Sayfasında Promosyon kodu Girilmesi


1. Bazı bayilerin veya Ekohesap’ın zaman zaman uyguladığı indirim veya süre uzatım kampanyaları bulunmaktadır.  Bu kampanya kapsamında herhangi bir promosyon koduna sahipseniz ilgili alana girip UYGULA tuşuna tıklamanız gerekir. Böylece paket fiyatlarındaki veya paket süresideki değişiklikler hesabınıza uygulanıp ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.

2. Eğer herhangi bir fiyat indirimi veya süre uzatımı promosyon kodunuz yok ise ‘Promosyon Kodum Yok’ a tıklayarak ödeme sayfasına gidebilirsiniz.

3. Abone Ol Sayfasında Ödeme Sayfası


1. Bu kısımda üye olduğunuz (satın aldığınız) paketin bilgilerini görebilirsiniz.

2. Paketinizi değiştirmeyi bu kısma tıklayarak yapabilirsiniz.

3. Kredi kartı ile ödemeleriniz İYZİCO firması tarafından alınmaktadır. (İyzico Türkiye’nin en büyük sanal pos hizmet sağlayıcısıdır. www.iyzico.com )

4. Her üyelik dönemi bitiminde tekrar tekrar kredi kartı bilgilerinizi girmek istemiyorsanız bu kutucuğu seçili olarak bırakınız (Kredi kartı bilgileriniz İyzico tarafından en yüksek güvenlikli bir sunucuda tutulmakta olup Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu regülasyonlarına tabidir)