Çalışan Ekle Penceresi

Çalışan Ekle Özet


1. Çalışanınızın kişisel bilgilerini bu kısma girmeniz gerek. Bu kısımda tüm bilgileri girmek zorunda değilsiniz. Sadece ad ve soyadı girmeniz yeterlidir.

2. İş bilgileri, çalışanınızın iş bilgilerini içermekte olup sadece TUTAR kısmı zorunludur. Basit takip yapmak için sadece bunu bilgiyi girmeniz yeterlidir.

3. Çalışanız işten çıktıktan sonra muhasebe kayıtlarınızın doğruluğu için bu bilgileri girebilirsiniz. Bunun için mevcut çalışan kartınızın DÜZENLE tuşuna tıklayarak bilgileri girebilirsiniz.

1.  Çalışan Ekle Penceresinde Kişisel Bilgileri Girme


1. Basit Çalışan Ekleme: Kişisel Bilgiler sekmesinde sadece ad ve soyadı girmeniz yeterlidir. Bu bilgiler ile tüm ödeme işlemlerini yapabilirsiniz. Diğer bilgilerini girmemeniz ön muhasebe işlemlerinizi etkilemez.

2. Detaylı Çalışan Ekleme:Çalışan ile ilgili bilgilerinizi daha detaylı tutmak ve çalışan rehberiniz için saklamak istiyorsanız bu bilgileri girebilirsiniz.

2.  Çalışan Ekle Penceresinde İş Bilgilerini Girme


1. Basit Çalışan Ekleme: Bu kısımda sadece Tutar’ı girmeniz yeterlidir.

2. Detaylı Çalışan Ekleme: Çalışan ile ilgili bilgilerinizi daha detaylı tutmak ve çalışan rehberiniz için saklamak istiyorsanız bu bilgileri girebilirsiniz.

4. Çalışan Ekle Penceresinde İşten Çıkış Bilgilerini Girme


Bu kısımdaki bilgileri çalışanınız işten çıktıktan sonra kayıtlarınızın daha doğru olması için kullanabilirsiniz.