E-Ticaret Nedir?

Günümüzde hemen hemen her işin bir şekilde elektronik ortama taşındığını görmekteyiz. İnternet ortamına taşınan işler arasında ticari faaliyetlerin de olmamasını bekleyemezdik.

E-Ticaret sayesinde pek çok işletmeci karlarını artırmakta ve müşteri potansiyellerini katlamakta. Normalde sadece yerel olarak faaliyet gösterecek pek çok işletme E-Ticaretin sunduğu imkanlar sayesinde Türkiye’nin hatta Dünya’nın dört bir yanına açılmakta ve satış gerçekleştirmekte. Bu içeriğimizde sizlere özellikle E-Ticaret Entegrasyonlu Ön Muhasebe Programı hakkında bilgi vereceğiz.

E-Ticaret Entegrasyonlu Ön Muhasebe Programı Nedir?

E-Ticaret entegrasyonu, bir ön muhasebe programının E-Ticaret programlarıyla koordine bir şekilde çalışabilmesi anlamına gelir. Örnek verecek olursak bu tür entegrasyon, kullanılan E-Ticaret programlarında ya da sitelerinde gerçekleşen değişiklikleri elle muhasebeye işlemenize gerek bırakmadan muhasebe programınıza bu değişikliklerin yansımasını sağlar. Bu sayede muhasebeleştirme konusunda iş yükünüz hafifler ve zamandan tasarruf edersiniz. Faturalandırma hemen gerçekleştirilir, raporlarla E-Ticaret performansınızı anlık bir şekilde takip edebilirsiniz. E-Ticaret ile ilgili işlerinizin kolaylaşması için bir E-Ticaret Entegrasyonlu Ön Muhasebe Programı kullanmanız işte tam da bu nedenle önem taşıyor.

Ekohesap E-Ticaret Yapanların Yanında!

Kullanıcı dostu bir ön muhasebe programı arıyorsanız Ekohesap tam size göre! Ekohesap ile gelir ve gider takibinizi yapın. Faturalarınızı yönetin. Müşteri ve tedarikçi takibinizi gerçekleştirin. Raporlar menüsüne bakarak hangi ürünün ne kadar satıldığını görüp mali müşavirinize alış-satış faturaları hakkındaki bilgileri kolayca mail yoluyla gönderin. E-Fatura yönetiminizi gerçekleştirin ve ödeyeceğiniz vergileri kolayca görün. Çalışanlarınıza ödeyeceğiniz maaşlara bakın ve dilerseniz maaş bordrolarını kolayca çıkarın. Çek ve senetlerinizin durumlarını takip edin. Ekohesap bütün bu işlemleri ve daha fazlasını kafanız karışmadan gerçekleştirebileceğiniz kullanımı kolay bir ön muhasebe yazılımıdır. Ekohesap’ı ücretsiz olarak denemek için hemen bizimle iletişime geçin!